Noční košilky na ramínka: zkuste jimi nahradit pyžamo. Pomůžete svému sebevědomí i partnerskému vztahu

Noční košilky na ramínka jsou tím nejzajímavějším kouskem dámského nočního oblečení. V mužích vzbuzují vášeň, v ženách pocit spanilosti. Ale pozor. Nemusí se jednat jen o erotické prádlo. Noční košilky na ramínka dokáží být pohodlným a vkusným kouskem vašeho šatníku, ve kterém se budete nejen krásně cítit, ale i velmi dobře se v něm vyspíte. 

Noční košilka na ramínka může být prvním impulsem změny 

Jste nejen to, co jíte, ale i to, co nosíte. Nemusíte s tím souhlasit, ale každé pořekadlo je stavěné na určitých zkušenostech předávaných po staletí. Jan Werich svou písničkou „ Šaty dělaj člověka“ proslavil větu, kterou už hlásal v 1. století našeho letopočtu římský řečník Marcus Fabius Quintilianus. Je však možné, že i on to převzal od svých starořeckých předchůdců. 

  • Pokud i vy uvažujete o změně a nevíte, jak začít, co to zkusit právě s nočním oblečením? Vaše první krůčky uvidí jen ti nejbližší. A vy tím můžete nastartovat proces, jak si zvětšit sebevědomí.

Pryč s pyžamem. 3 důvody proč jej nahradit. 

Ač je pyžamo na spaní velmi oblíbené, existuje pár argumentů, proč by se nemělo zapomínat na noční košilky.

  1. Pyžamo nepadne každé ženě. Jinak vypadá na modelce v katalogu v umně naaranžované scéně a jinak při domácím nošení.
  2. Noční košilka je symbolem ženskosti. Prochází historií spjatá s ženou už od nepaměti, zatímco pyžamo je produktem až minulého století. 
  3. Je velmi praktická v mnoha směrech. V případě dobrého výběru nemusí nikdo ani poznat, že na sobě máte noční oblečení. Oceníte ji ve dny, kdy chcete jen tak lenošit a ještě k tomu vypadat dobře. Také vám nejsou krátké nohavice. Košilka také skvěle skryje, že jste poslední měsíc dobře jedla a málo se pohybovala. 

Saténové noční košilky na ramínka. Když chcete vypadat elegantně a sexy

Je to tak. Tyto noční košilky jsou přitažlivé jak pro muže, tak pro ženy. Ženy se v nich cítí luxusně, mužům se zase líbí jejich ženskost. Pokud si chcete pořídit něco opravdu prvotřídního, je možné sáhnout po košilkách ze saténového hedvábí. Bude to však stát značný obnos peněz i starosti, protože  hedvábnou košilku nelze dát jen tak do pračky 

Vzhledem k tomu, že málokdo chce své noční prádlo prát v ruce, existuje velká nabídka krásných, ale mnohem více odolných košilek z bavlněného saténu nebo saténu z umělých vláken. Jsou cenově dostupné, na ženách vypadají úžasně a nemusíte mít strach je vyprat v pračce. 

Pohodlí i hezký vzhled. V bavlněné košilce můžete vyjít i na zahradu. 

Přírodní materiály jako bavlna jsou přímo ideální k nočnímu odpočinku. Mají skvělé vlastnosti a zaručují pohodlí. V současné době najdete v nabídce mnoho nočních košilek, které můžete směle použít i jako hezké domácí oblečení. Od šatů s ramínky je prostě nerozeznáte. 

Potěšte sebe i partnera 

Košilka může být i skvělým dárkem. Dobře se vybírá a na rozdíl od jiného oblečení se mnohem lépe určí velikost.  

  • Muži velmi často volí jako dárek ty prvoplánově erotické. Tím však dělají chybu. Takovouto košilku bude žena těžko nosit na běžné spaní. Jsou většinou nepohodlné a košilka zůstane po většinu času v zásuvce. Je mnohem lepší zvolit kompromis a vybrat něco pohodlnějšího a vybízivost nahradit vkusným provedením. 
  • Skvělým doplňkem je elegantním župánkem. Po vstání z postele nebudete trpět zimou a ještě vám to dodá šmrnc aristokratky. 
  • S košilkou na ramínka si lehce zvyknete si na to, že při spánku můžete vypadat krásně, a přitom se pohodlně vyspat. 

Mějte jich více

Ani na noční prádlo by se nemělo zapomínat a odbývat jej. Vždyť v něm strávíte velkou část dne. 

  • Při větším množství se košilky neokoukají. A vám to bude pořád slušet. 
  • Nejhygieničtější je měnit je co tři dny. Přeci jenom v nich člověk tráví spoustu času.  

 A jak je to u vás?Kolik košilek skrýváte ve svém šatníku? Žádnou? Jednu? Více

Anežka Vaňková