Blog

Jak být lepší v sexu? Naučte se vnímat potřeby své partnerky – jen dobrá fyzická kondice nestačí!

Přemýšlíte, jak být lepší v sexu? Chcete, aby s vámi byla vaše partnerka co nejvíce spokojena? Pak byste měli vědět, že jen dobrá fyzická kondice z vás ještě skvělého milence neudělá! Kvalitní intimní život zkrátka není jen o tělesném zdraví či o zvládnutí nejrůznějších sexuálních technik. Značný význam má rovněž správná a otevřená komunikace. Prostě musíte své partnerce naslouchat. A nejen to! Měli byste se tím, co od vás “v posteli” očekává, také řídit!

 

Jak být lepší v sexu? Jak se stát “králem vlastní ložnice”?

Uspokojivý sex není žádná samozřejmost. Obvykle se neobejde bez hlubokého porozumění a kvalitní vzájemné komunikace mezi partnery. Jistě, důležité je i dobré fyzické a duševní zdraví. Bez toho to samozřejmě také nejde. Chcete být skvělým milencem? Tak pozorně čtěte! Podíváme se na vše, co vám může pomoci stát se “králem vaší ložnice”. Význam otevřené komunikace a udržení dobré fyzické kondice – to jsou věci, které nás budou zajímat především.

Že už nejste nejmladší? Nebojte se. Úspěch u žen můžete mít bez ohledu na váš věk! Bylo vám už 40? Nevadí, určitě máte co nabídnout!

 

Otevřená komunikace a schopnost naslouchat

Odborníci tvrdí, že klíčem k úspěchu v intimním vztahu je otevřená a upřímná komunikace. A nepochybně mají pravdu. Neschopnost mluvit o svých potřebách, touhách a obavách může vést k frustraci a nespokojenosti. Je důležité naučit se, jak efektivně komunikovat se svou partnerkou o sexuálních preferencích, očekáváních a touhách. Vytvoření bezpečného prostoru, kde může každý vyjádřit své pocity bez obav z nepochopení nebo odmítnutí. To je základní stavební kámen zdravého intimního života. 

Musíte naslouchat své partnerce a vnímat, co vám sděluje. Buďte pozorným přítelem a stanete se i vynikajícím milencem. Komunikace a empatie jsou klíčové pro hluboké porozumění jejím potřebám a přáním. Ve chvílích intimity, stejně jako v každodenním životě, je důležité být vnímavý k jejím pocitům, reakcím a vyjadřovaným touhám. To vede k posílení důvěry a emoční blízkosti, což jsou faktory, bez nichž se kvalitní partnerský sex neobejde. Vnímejte nejen vyřčená slova, ale i neverbální signály. A nezapomeňte se jimi řídit! Každá žena už vám vysvětlí, jak si představuje dobrý sex.

 

Bez fyzické kondice to nepůjde

Dobrá fyzická kondice hraje v uspokojivém sexuálním životě nemalou roli. To je pochopitelné. Nejenže zvyšuje vaši celkovou výdrž, ale také se pozitivně odráží na vaší sebedůvěře a sex-appealu. Pravidelné cvičení, sport a celkově zdravý životní styl. To jsou věci, které mohou zlepšit vaši sexuální výkonnost a posílit vaši touhu. Navíc, cvičení uvolňuje endorfiny, které zlepšují náladu a snižují stres. A jak známo, špatná nálada a přemíra stresu intimnímu životu škodí. 

Posílení fyzické kondice může také zlepšit krevní oběh a funkci nervového systému, což přináší vyšší citlivost a intenzivnější sexuální zážitky. A budete-li si sex naplno užívat, obvykle to prospěje i vaší partnerce. Kromě toho, zdravý životní styl a vyvážená strava vhodně doplňují fyzickou aktivitu tím, že podporují hormonální rovnováhu, která je zásadní pro zdravý sexuální apetit a pro váš “optimální výkon”.

Abyste měli sílu

Tak jako správné palivo pomáhá automobilu v bezproblémové jízdě, správná strava může zase zlepšit vaši sexuální výkonnost. Vyvážená strava bohatá na ovoce, zeleninu, celozrnné produkty a kvalitní bílkoviny může zlepšit oběh krve a dodat vám potřebnou energii, což jsou klíčové aspekty pro dosažení pevné erekce a také pro její udržení. Některé potraviny jsou navíc známé svými afrodiziakálními vlastnostmi, které mohou zesílit vaši touhu. Chcete být výkonným milencem? Pak se takovým potravinám nevyhýbejte!

 

Jak vypadá zdravý životní styl?

Co by měl zahrnovat zdravý životní styl? Kromě správné stravy a pravidelného cvičení? Důležitý je také dostatečný spánek, vyhýbání se alkoholu a tabáku a rovněž pravidelné lékařské prohlídky. To vše může hrát v udržení či ve zlepšení vaší výkonnosti podstatnou roli. Chcete být přece skvělým milencem? Nebo ne? Pak se těchto doporučení držte!

Co patří ke zdravému životnímu stylu: 

 • Dostatek spánku (7-9 hodin)
 • Omezení konzumace alkoholu a tabáku
 • Pravidelné lékařské prohlídky  

Vaše hlava je rovněž důležitá!

Sex není pouze o těle. To už ale víte. Duševní zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Pokud trpíte stresem, úzkostmi nebo depresivními stavy, v posteli se to samozřejmě projeví. Podobné věci mohou vážně narušit vaši sexuální touhu a výkonnost. Volnější životní tempo, procházky v přírodě, relaxace. I to vám může pomoci zbavit se stresu a zlepšit vaše celkové duševní zdraví.

Důležitá je opět komunikace s vaší partnerkou. Nebojte se hovořit o vašich emocích a sexuálních potřebách. Pro udržení zdravého sexuálního vztahu je to nesmírně důležité. Otevřenost a upřímnost mohou vždy posílit vazbu mezi partnery a předejít nedorozuměním, která by mohla vést k frustraci nebo odcizení. Vzájemné porozumění a respekt k emocionálním i sexuálním potřebám jsou základem pro spokojený a zdravý sexuální život.

Nebojte se experimentů!

Chcete si užívat skvělý sex? Hodláte být výborným milencem? Nebojte se experimentovat! Nové věci mohou váš intimní život obohatit. Testování nových poloh, hraček a pomůcek, nebo dokonce tzv. “role-playing”. To vše může oživit vaši sexuální rutinu a posílit vaše vzájemné pouto. Důležité ale je, aby se tyto nové prvky staly součástí vašeho intimního života na základě oboustranného souhlasu.

Nápady pro experimenty:

 • Vyzkoušejte nové sexuální pozice
 • Experimentujte s erotickými hračkami
 • Zkuste role-playing nebo erotické hry

 

Žijte zdravě, naslouchejte a učte se

Stát se dobrým milencem není jenom tak. Základem je dobrá fyzická kondice, o kterou se však musíte svým životním stylem trochu zasloužit. Žijte proto zdravě, naslouchejte pocitům a přáním své partnerky, a neustále se učte! Sex není žádná sranda! Většinou.

Read More

Jaké je skutečně nejlevnější parkování u letiště Praha?

Připravte se na svou cestu s klidem a bez stresu díky našemu průvodci na nejlevnější parkování u letiště Praha. Cestování začíná již při plánování, a pokud hledáte úspornou variantu parkování, máme pro vás řešení. Tento průvodce vám poskytne ucelené informace, tipy a doporučení, jak najít ideální parkování pro vaše potřeby, a to za nejvýhodnější cenu. Ujistěte se, že vaše cesta začíná a končí bezstarostně, a přečtěte si náš průvodce od začátku do konce.

 

Před odjezdem: Plánování a rezervace

Nejprve je důležité před odjezdem zvážit možnosti parkování u letiště Václava Havla v Praze. Plánování předem vám umožní najít nejlevnější a nejpohodlnější možnosti. Započněte svou přípravu s dostatečným předstihem, abyste měli čas prozkoumat různé varianty parkování a vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. 

Díky plánování předem máte také možnost rezervovat si parkovací místo předem, což může zajistit dostupnost a často vám přinese i slevy či výhody. Buďte efektivní a vyhledejte možnosti online, abyste mohli porovnat ceny, recenze a dostupnost parkovišť v okolí letiště. Pokud máte flexibilní termíny odletu a návratu, můžete využít možnosti rezervace za nižší ceny ve vybrané dny nebo sezónách. Plánování a rezervace jsou klíčové pro zajištění bezproblémového začátku vaší cesty.

 

Možnosti parkování

Každá možnost má své výhody a nevýhody, které mohou ovlivnit vaše rozhodnutí. V tomto úvodu se podíváme na různé typy parkování, abyste mohli lépe porovnat své možnosti a vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. Od oficiálních parkovišť přímo na letišti po externí možnosti s nižšími cenami, budete mít přehled o tom, co můžete očekávat při hledání parkovacího místa pro váš vůz. Ať už preferujete pohodlí, bezpečnost nebo cenovou dostupnost, tento průvodce vám poskytne užitečné informace a doporučení pro snadnější rozhodování.

Oficiální parkoviště letiště

Letiště Václava Havla v Praze nabízí několik oficiálních parkovišť, která jsou umístěna přímo na letištním areálu. Tato parkoviště jsou obvykle nejpohodlnější možností pro cestující, kteří preferují bezpečnost a rychlý přístup k terminálům. Nicméně, je třeba si uvědomit, že oficiální parkoviště často patří k nejdražším možnostem parkování. 

Služby

Přestože jsou tyto parkoviště dobře zabezpečená a poskytují širokou škálu služeb, jako je například bezpečnostní dohled, přeprava zavazadel a možnost dobíjení elektromobilů, může jejich cena být pro některé cestující nevýhodná. Doporučuje se využít možnosti rezervace parkovacího místa předem, abyste zajistili svou dostupnost a možná získali slevu. 

Rezervace

Rezervace předem vám také umožní vyhnout se stresu z hledání volného místa při příjezdu na letiště a zajistí vám místo blízko k terminálům. Mnohdy můžete získat slevy nebo další výhody za předem zaplacené rezervace, což může přinést další úsporu nákladů při cestování. Nezapomeňte si ověřit podmínky rezervace, jako jsou možnosti zrušení a změny rezervace, aby vaše plány byly co nejflexibilnější.

 

Externí parkování

Vedle oficiálních parkovišť letiště existují také externí parkovací možnosti, které mohou být atraktivní pro cestující hledající ekonomičtější alternativu. Tato externí parkoviště se obvykle nacházejí v blízkosti letiště a nabízejí konkurenční ceny ve srovnání s oficiálními parkovišti. Jedná se zejména o soukromá parkoviště provozovaná místními podnikateli nebo parkovací služby s nabídkou dopravy pomocí shuttle busů.

Levné, ale ne tak bezpečné

Externí parkování může být atraktivní pro ty, kteří hledají úsporu nákladů, ale je důležité mít na paměti několik faktorů. Prvním je bezpečnost vašeho vozidla. Před zvolením externího parkoviště si ověřte jeho reputaci a zabezpečení, abyste měli jistotu, že je vaše vozidlo v bezpečí během vaší nepřítomnosti. Dále se ujistěte, že externí parkoviště poskytuje spolehlivou dopravu k letištním terminálům, ideálně formou pravidelných shuttle busů

Je také dobré zvážit časový faktor, zejména pokud máte let v nevhodnou denní dobu, kdy by mohlo být shuttle busové spojení omezené. Přestože externí parkování může být cenově atraktivní volbou, je důležité pečlivě zvážit všechny aspekty, aby vaše cestování bylo co nejbezpečnější a bezproblémové.

On-line rezervační platformy

Pro cestující, kteří preferují pohodlí a předvídatelnost, jsou ideální možností on-line rezervační platformy specializující se na parkování u letiště. Webové platformy jako ParkCloud, ParkVia a další podobné služby poskytují jednoduchý a efektivní způsob, jak rezervovat parkovací místo přímo z pohodlí domova nebo mobilního zařízení.

Porovnávač

Tyto platformy vám umožňují porovnat ceny a nabídky různých parkovišť poblíž letiště Václava Havla v Praze a rezervovat si místo za konkurenceschopné ceny. Jedná se o vynikající způsob, jak získat přehled o dostupných možnostech parkování a získat slevy za předem zaplacené rezervace.

Filtrování možností

Jednou z hlavních výhod těchto on-line rezervačních platforem je také možnost filtrování možností parkování podle různých kritérií, jako jsou cena, vzdálenost od letiště, dostupnost služeb (např. bezpečnostní opatření, shuttle doprava) a hodnocení uživatelů. Tím vám umožňují najít optimální parkovací řešení podle vašich preferencí a potřeb.

Pozor na podmínky

Při používání on-line rezervačních platforem je důležité si pečlivě prostudovat podmínky rezervace, včetně politiky zrušení a změn, abyste měli jistotu, že vaše rezervace bude co nejflexibilnější a přizpůsobí se vašim potřebám. Navíc, mnohé z těchto platforem nabízejí užitečné doplňkové služby, jako je například pojištění parkování, které vám může poskytnout dodatečný klid mysli během vaší cesty.

 

Zvážení faktorů: Cena vs. pohodlí

Při výběru parkoviště u letiště je důležité zvážit jak cenu, tak pohodlí. Nízká cena může být lákavá, ale pokud to znamená delší cestu k terminálu nebo méně bezpečné parkování, může to způsobit stres před odletem.

 

Přeprava k letišti

Pokud se rozhodnete pro externí parkoviště, zkontrolujte, zda mají službu dopravy k letišti. Většina z nich nabízí zdarma nebo za příplatek shuttle busy, které vás přepraví přímo k terminálům.

 

Bezpečnost parkoviště

Bezpečnost vašeho vozidla je také důležitá. Při výběru parkoviště se ujistěte, že má dobré zabezpečení, jako jsou například kamery, ploty a osvětlení.

 

Rezervace a platba

Pokud máte možnost, rezervujte si parkovací místo předem. To vám nejen zajistí dostupnost, ale může vám také ušetřit peníze díky předem zaplaceným slevám. Ujistěte se, že máte připravené platidlo pro zaplacení parkovného.

 

Alternativní doprava

Pokud hledáte ještě levnější možnosti, zvažte alternativní způsoby dopravy k letišti, jako jsou veřejné autobusy, vlaky nebo služby sdílení jízd.

 

Závěr

Nejlevnější parkování u letiště Václava Havla v Praze může být dosažitelné, pokud provedete dostatečný výzkum a plánování předem. Zvážení faktorů jako cena, pohodlí a bezpečnost vám pomůže najít nejlepší možnost pro vaše potřeby. Buďte však opatrní, abyste nekompromitovali bezpečnost nebo pohodlí kvůli nižším nákladům.

Read More

Proč je permanentní make-up tak oblíbený? A které procedury patří k nejžádanějším?

Permanentní make-up je vlastně druh kosmetického tetování, který umožňuje dlouhotrvající zvýraznění přirozených rysů obličeje, případně pak jejich vylepšení. Tato procedura spočívá v aplikaci pigmentu přírodního původu do vrchní vrstvy kůže. Děje se tak s pomocí speciálních a velmi jemných jehel. Technika se používá k vylepšení obočí, rtů nebo očních linek. Popularita permanentního make-upu v posledních letech dramaticky vzrostla. A není divu. Která žena by nechtěla zvýraznit své přirozené půvaby a zároveň ušetřit spoustu času, který je jinak nutné vynaložit na každodenní líčení? Asi žádná. Co říkáte?

 

Klíčové výhody permanentního make-upu 

Jedním z hlavních důvodů, proč je permanentní make-up tak oblíbený, je jeho schopnost poskytovat konzistentní a více méně “bezúdržbový” vzhled. Ženy, a dokonce i někteří pánové, už nemusí ztrácet čas každodenní úpravou svého obličeje a přesto mohou vypadat skvěle. Od probuzení až do večera. Permanentní make-up je však nejen efektní a “časově úsporný”, ale také bezpečný. A to není zase až taková samozřejmost. Pokud se totiž podíváme na dlouhou historii líčení, zjistíme, že s sebou neslo i určitá rizika

Klíčové výhody permanentního make-upu lze shrnout do několik bodů. Tady jsou:

 • Dlouhotrvající výsledky: Make-up vydrží řadu měsíců, aniž by bylo nutné ho denně obnovovat.
 • Voděodolnost: Plavání, sauna nebo cvičení už vašemu make-upu neuškodí!
 • Je ideálním řešením pro alergiky: Permanentní make-up je skvělou alternativou pro osoby alergické na klasické kosmetické produkty.
 • Korekce estetických nedostatků: Pomáhá maskovat jizvy, asymetrie nebo jiné drobné nedokonalosti. Permanentní make-up také pomáhá lidem s určitými zdravotními problémy, jako je alopecie nebo vitiligo, kteří chtějí zlepšit svůj vzhled a zvýšit si tak pošramocené sebevědomí.

 

Které procedury jsou nejžádanější?

Vyrážíte do společnosti a chcete být královnou večera? Pak byste se měla umět správně nalíčit. Pokud to nezvládáte, vsaďte na permanentní make-up! Permanentní make-up má celou řadu podob. Některé procedury jsou ale samozřejmě oblíbenější než jiné. Z těch, které si lze v kosmetických salonech běžně dopřát, jsou zřejmě nejpopulárnější tyto tři:

 1. Obočí: Techniky microbladingu nebo “ombre” obočí, které napodobují přirozené chloupky nebo stínovaný efekt. Tyto techniky poskytují plnější a definovanější tvar obočí, což je ideální pro osoby s řídkým nebo nesymetrickým obočím.
 2. Oční linky: Permanentní linky, které zdůrazňují oči a dodávají pohledu hloubku. Tato procedura může varirovat od jemného přírodního vzhledu až po výraznější, řekněme dramatický styl.
 3. Rty: Konturování a zvýraznění barevným pigmentem, který zvětšuje a upravuje tvar rtů. Tato metoda je často vyhledávaná proto, že umí dodat rtům trvalou barvu a tolik žádanou plnost.

Jak vypadá aplikace?

Permanentní make-up je vhodný v podstatě pro všechny věkové kategorie. Mohou si ho dopřát ženy mladé, ale i ty starší. Bylo vám už padesát a chcete vypadat mladší? Buď se naučte pár triků nebo zkuste permanentní make-up. 

Aplikace permanentního make-upu začíná předběžnou konzultací, během které s vámi specialista probere vaše očekávání a řekne vám, co je a co není reálné. Samozřejmě se také vybírají optimální barvy. Samotná procedura pochopitelně probíhá ve sterilním prostředí a za použití kvalitních tetovacích strojků s jednorázovými jehlami. Proces obvykle trvá mezi jednou a dvěma hodinami v závislosti na komplexnosti zkrášlovací procedury. Po zákroku se sice může objevit mírný otok a zarudnutí, ale jde jen o přechodný jev, který rychle odezní. Aplikace permanentního make-upu probíhá pod lokální anestezií, což minimalizuje jakýkoliv možný diskomfort.

Co následuje?

Pokud chcete, aby byl efekt co nejvydařenější a aby vydržel tak dlouho, jak je to jenom možné, měli byste po aplikaci permanentního make-upu dodržovat nějaká pravidla. Doporučuje se především toto:

 • Vyhnout se přímému slunečnímu záření a také saunování, a to po dobu několika týdnů.
 • Používat zvlhčující krém bez parfemace pro optimální hydrataci ošetřené oblasti.
 • Vyvarovat se koupání v chlorované vodě a také omezit intenzivní fyzickou námahu.

Často kladené otázky

Existuje několik otázek, které si lidé, a pochopitelně hlavně ženy, v souvislosti s permanentním make-upem často kladou. Podívejme se tedy na nejčastější dotazy a rovnou na ně i odpovězme:

 • Je permanentní make-up bolestivý? Většina lidí pociťuje pouze mírný diskomfort, ale použití lokální anestezie zpravidla zajistí dostatečné pohodlí během clé procedury.
 • Jak dlouho výsledky vydrží? Výsledky mohou vydržet od 1 roku do 3 let, než dojde k postupnému vyblednutí.
 • Může dojít k alergické reakci? Ačkoliv jsou alergické reakce vzácné, doporučuje se provést test na malé části kůže. 

 

Nové technologie – nové možnosti

Technologický pokrok se nevyhýbá ani kosmetice. Permanentní make-up není výjimkou. Neustále  se zdokonaluje. S příchodem nových typů stále kvalitnějších pigmentů a s vylepšováním metod aplikace lze očekávat ještě lepší výsledky a ještě komfortnější procedury. Procedury, které navíc budou k dispozici stále širšímu spektru klientů. 

Budoucnost slibuje vzrušující inovace v oblasti kosmetického tetování, které mohou permanentní make-up posunout na novou úroveň. Téměř k dokonalosti. Nové technologie jako třeba digitální tetovací strojky, nebo vylepšené pigmentové formule, které se už objevují, jsou toho slibným důkazem. Nové technologie znamenají nové možnosti.

 

Líčení už není každodenní výzvou

Permanentní make-up od základu změnil běžný pohled na klasické líčení. Desítkám minut stráveným u zrcadla se lze pohodlně vyhnout. Díky všestrannosti a široké paletě aplikací si získal srdce bezpočtu žen. S jeho pomocí lze nejen zvýraznit přirozenou krásu, ale také zjednodušit každodenní rutinu, což je v dnešní uspěchané době velice cenné. 

Líčení už nemusí být každodenní výzvou.

Read More

Tetování vlasů – cena zákroku vás určitě “nepoloží”. V některých salonech ho navíc pořídíte i na splátky!

Uvažujete-li o tetování vlasů, cena tohoto zákroku je zřejmě jednou z věcí, o kterou se budete zajímat hned na začátku. Pokud jste snad měli obavy, že si proceduru nebudete moci dovolit, vyvedeme vás z omylu. Tetování vlasů (někdy také skalpová mikropigmentace) je v tuzemských podmínkách cenově dostupné. A možná i proto, je rok od roku oblíbenější. Jistě to ale není jediný důvod. 

Chcete o této zkrášlovací proceduře vědět víc? Máte příležitost. Několik důležitých informací, a to včetně odpovědí na otázky spojené s cenou, vám nabídnou následujcící řádky.

 

Tetování vlasů – cena vás mile překvapí

Technika tetování spočívá v aplikaci pigmentu na pokožku hlavy, což vytváří iluzi hustších vlasů. Tato metoda se osvědčila jak u mužů, kteří se s řídnoucí kšticí nehodlají smířit, tak u některých žen, které však ztrátou přirozené pokrývky hlavy netrpí ani zdaleka tak často jako pánové. Jedním z hlavních faktorů, které stojí za vysokou oblibou této procedury, je její bezvadný a navíc také okamžitý výsledek. 

Tetování vlasů je také méně náročné na následnou péči než jiné metody a nevyžaduje nijak dlouhou dobu na zotavení. Pro mnoho lidí je to zkrátka atraktivní řešení. Iluze nových vlasů je často téměř dokonalá – zpravidla vypadají celkem přirozeně. 

A jak je to s cenou? Ta vás celkem mile překvapí. A to zejména s ohledem na to, jak dobře mohou vaše “nové vlasy” vypadat.

Je nutné kalkulovat s celou řadou faktorů

Cena tetování vlasů je sice v České republice v průměru více než příznivá, je ale samozřejmé, že se případ od případu může i poměrně výrazně lišit. A to v závislosti na několika klíčových faktorech, s nimiž je nutné kalkulovat. Jedním z nejdůležitějších kritérií je přitom celkový rozsah tetování. Je-li nutné použít více pigmentu a strávit procedurou více času, cenu to jistě zvýší. Vliv na cenu může mít také celkové renomé salonu krásy, ve kterém zákrok podstoupíte. Zkušení a šikovní specialisté, kteří nemají o zákazníky nouzi, si obvykle za svoje služby nechají patřičně zaplatit. 

Dalším faktorem, který může, ale také nemusí mít vliv na váš konečný účet, je umístění salonu nebo kliniky. Ve větších městech mohou být účtovány vyšší ceny – často kvůli vyšším provozním nákladům (zejména nájem). Naopak v menších městech mohou být ceny příznivější. Mezi další faktory patří úroveň vybavení a technologie používané při zákroku, jakož i nabídka doplňkových služeb, jako je konzultace a následná péče.

 • Velikost oblasti, která se má tetovat.
 • Zkušenost a kvalifikace specialisty.
 • Umístění salonu nebo kliniky.
 • Úroveň vybavení a technologie.
 • Nabídka doplňkových služeb.

 

Někde dáte 8 tisíc, jinde i více než 10 

S řídkými vlasy lze bojovat různě. Někdy třeba právě tetováním. A jaká je tedy cena této procedury? Dobrá otázka, na kterou není lehké odpovědět. Každý salon má totiž svůj vlastní ceník, který zohledňuje různé faktory. Roli hrají individuální náklady na provoz nebo prostě jen vlastní “cenová politika”. 

Tato variabilita cen může být pro zákazníky ovšem docela výhodná, protože jim dává možnost srovnání a následné volby. Někde tedy zaplatíte třeb 8 tisíc Kč, zatímco jinde vás zcela srovnatelný zákrok vyjde třeba i na více než 10 tisíc. Taková variabilita ale samozřejmě vyžaduje poměrně pečlivé zkoumání toho, co ten který salon vlastně nabízí. Poptejte se známých či kolegů, projděte si dostupné recenze. Uděláte si tak solidní představu, co za svoje peníze asi tak můžete očekávat. 

 

Kvalita za rozumné peníze? U nás ano!

V České republice je tetování vlasů relativně levné. Ve srovnání s mnoha jinými zeměmi to tak prostě je. Velkou roli v tom hraje zejména vysoká konkurence. “Nové vlasy” a s nimi i nové sebevědomí tak můžete získat za přijatelnou cenu. Kvalita rozhodně netrpí! Mnoho českých salonů a klinik je vybaveno nejmodernější technologií a zaměstnává zkušené odborníky, kteří poskytují špičkové služby. Díky tomu je tetování vlasů v České republice stále atraktivnější volbou pro mnoho lidí hledajících řešení problému s rozšiřující se pleší. 

Možnosti financování – když vaše peněženka není v nejlepší kondici

Řekli jsme, že vlasy padají hlavně mužům. To ale ještě neznamená, že problém netrápí i řadu žen. Řešení však existuje hned několik. Od úpravy životního stylu, přes hormonální léčbu až po transplantaci nových vlasů. A nebo je tu ještě tetování. Procedura rychlá, efektní a cenově dostupná. O to dostupnější, že ji lze v některý salonech pořídit i na splátky. To v případě, že pro vás těch několik tisíc korun zrovna představuje menší problém. 

Chcete vypadat dobře co nejdřív? Vaše peněženka ale není právě v nejlepší kondici? Pokud narazíte na kosmetické studio, které nemá problém s tím, aby vám nabídlo své služby na splátky, máte vyhráno. A někde vám třeba i celkovou cenu o něco sníží. Nebojte se a zkuste to! Třeba získáte některou z těchto výhod:

 • Splátkový kalendář
 • Slevu
 • Zcela individuální (výhodnější) kalkulaci

 

Účet vás určitě “nepoloží”

Tetování vlasů je stále oblíbenější. A není divu. Rozmanité způsoby léčby padání vlasů nemusí vždy zabrat. A transplantaci si každý dovolit nemůže. Tetování je nejen cenově dostupné, ale vypadá i celkem přirozeně. V tuzemských podmínkách jde o spolehlivé a navíc i poměrně levné řešení. Můžete vypadat o poznání lépe, jen chtít! A účet, který za zákrok zaplatíte, vás určitě “nepoloží”.

Trápí vás řídnoucí kštice? Objevují se vám na hlavě holá místa a nic nepomáhá? Vyzkoušejte tetování. Nové vlasy můžete mít už za pár dní!

Read More

Díky ultrazvuku prsu je boj s rakovinou mnohem úspěšnější – vyšetření rozhodně neodkládejte!

Ultrazvuk prsu je spolehlivá diagnostická metoda, jejíž význam v posledních desetiletích nebývale vzrostl. V rámci prevence rakoviny prsu, a to zejména jejích raných stádií, je tato metoda neocenitelná. 

Tento bezpečný a pohodlný způsob vyšetření nabízí lékařům detailní zobrazení vnitřní struktury prsní tkáně, což je pro včasné rozpoznání nežádoucích změn a pro následnou léčbu pochopitelně zcela zásadní. Ultrazvuk zpravidla objeví i takové změny, které nemusí být hmatatelné, a které nelze rozpoznat ani na běžných rentgenových snímcích.

 

Díky ultrazvuku prsu je boj s rakovinou úspěšnější

Rakovina prsu je jednou z nejčastějších malignit u žen po celém světě, a její včasná detekce je pro úspěšnou léčbu naprosto zásadní. Ultrazvuk prsu hraje klíčovou roli především v odhalování raných stádií této choroby, kdy je léčba pochopitelně nejúčinnější. Oproti jiným metodám, jako je dobře známá mamografie, ultrazvuk poskytuje lepší rozlišení a může odhalit nádory v prsní tkáni, která je například hustší. Obzvláště dobrých výsledků dosahuje hlavně u mladších žen. Toto vyšetření je velmi důležité pro ženy, které mají genetickou predispozici k rakovině prsu, neboť jim může pomoci s dřívějším zahájením léčby. Prevence se rozhodně vyplatí!

Ultrazvuku vs. mamografie

O běžné mamografii už leccos víte, ale o ultrazvuku zatím moc informací nemáte? Třeba pomůže menší srovnání obou diagnostických postupů. 

Mamografie je tradičně doporučována jako standardní metoda pro screening rakoviny prsu, a ženy by ji určitě měly podstupovat pravidelně, a to přinejmenším od určitého věku. Ovšem ultrazvuk nabízí ve srovnání s ní přece jen několik výhod. Jak jsme už řekli, ocení ho například ženy s hustší prsní tkání. Na rozdíl od mamografie, která používá rentgenové záření, ultrazvuk pracuje na bázi zvukových vln, a je tedy bezpečnější – zejména v případě častějších vyšetření. Ultrazvuk je navíc vhodnější pro ženy v těhotenství, kde jiné formy screeningu přece jen mohou představovat riziko pro plod, byť nijak zásadní. Může také pomoci v situacích, kdy je potřeba rychle rozhodnout o povaze nálezu v prsu.

 • Výhody ultrazvuku:
  • Lepší detekce v hustší prsní tkáni
  • Bez použití ionizujícího záření
  • Možnost rozlišení cyst od pevných útvarů
 • Nevýhody:
  • Vyšší závislost na zkušenostech provádějícího technika
  • Méně účinný pro rutinní screening u všech typů prsní tkáně

 

Jak vyšetření probíhá?

V minulosti byl výskyt nádorových onemocnění běžný především u starších jedinců. To však přestává platit. Nějakou formou rakoviny dnes trpí stále více mladých lidí. Ultrazvukové vyšetření prsu je přitom relativně rychlý a pohodlný postup. Tak proč ho odkládat? 

Pacientka při něm leží na zádech nebo na boku a lékař pracuje s malým ručním přístrojem zvaným transducer. Ten je přiložen na prsní tkáň a následně přenáší zvukové vlny, které se odrážejí zpět a vytvářejí obraz na monitoru. Vyšetření obvykle trvá 15-30 minut a nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Kromě toho, že pacientka musí zůstat v klidu, se od ní nevyžaduje nic dalšího. Vyšetření je sice bezbolestné, ale některé ženy přece jen mohou cítit mírný tlak vyvolaný přiložením transduceru. 

Zanedbatelné náklady

Rozhodla jste se snížit riziko nádorového onemocnění na minimum? Chcete podstoupit ultrazvuk? Dobře děláte! Rakovina prsu je široce rozšířená a trpí jí jak obyčejné ženy, tak i slavné osobnosti. Nemoc si zkrátka nevybírá. 

A na kolik že vás takové vyšetření zhruba vyjde? Náklady na ultrazvuk prsu se samozřejmě mohou lišit podle toho, jaké zdravotnické zařízení si vyberete. V některých zemích jsou náklady částečně nebo plně pokryty zdravotním pojištěním, zatímco v jiných může být nutné uhradit celou částku z vlastních zdrojů. V České republice se cena vyšetření pohybuje obvykle od několika stovek do několika tisíc korun. Ať už ale budete nucena sáhnout do kapsy jakkoliv hluboko, věřte, že se to vyplatí. Ve srovnání s tím, co ženu čeká v případě, že rakovina prsu naplno propukne, jsou jakékoliv náklady zanedbatelné! 

Obvyklé náklady:

 • Cena základního ultrazvuku prsu se obvykle pohybuje okolo 1500 Kč
 • Komplexní ultrazvukové vyšetření s dopplerovským zobrazením vyjde nejčastěji na 1500-3000 Kč

 

Prevence vám může zachránit život!

Prevence a raná diagnostika jsou pro boj proti rakovině prsu klíčové. Ultrazvuk prsu může často odhalit potenciální problémy dříve než jiné metody a umožňuje tak ženám podstoupit vhodnou léčbu včas, což výrazně zvyšuje jejich šance na úspěch. Šance na záchranu prsou, a někdy i šance na záchranu života. Díky schopnosti odhalit i velmi malé nádory a drobnější změny v prsní tkáni je ultrazvuk neocenitelným nástrojem preventivních strategií. Ultrazvuk může být rovněž použit pro sledování vývoje benigních nádorů, aby se zabránilo zbytečným chirurgickým zákrokům.

Když chcete vědět víc

Pokud se chcete dát vyšetřit a potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat nějaké specializované zdravotnické zařízení nebo i nějakou organizaci zabývající se bojem proti rakovině prsu. Všude vám určitě rádi pomohou. Podobné organizace často nabízejí nejen nejnovější informace o diagnostice a léčbě, ale i psychologickou podporu a další rady od odborníků. Aktivní přístup se vám může jedině vyplatit!

 

Pravidelný screening 

Každá žena, mladší či starší, by měla screening prsou podstupovat s jistou pravidelností. Jak jsme už řekli, rakovina se může objevit v jakémkoliv věku. A rozhodně si nevybírá. Vyšetření ultrazvukem proto absolvujte bez dlouhého rozmýšlení. V boji se zhoubným bujením je to velice účinný nástroj!

Read More

Kamagra Chewable zajistí nástup erekce už během 15 minut!

Jak může Kamagra chewable působit tak rychle? Tím hlavním rozdílem je způsob užívání. Želé je novým způsobem, jak užívat léky na pánské potíže s erekcí. Nikdo přece nechce čekat hodinu než zabere běžná tableta. Rychlost je důležitá i v těchto situacích. A to není jediná výhoda této nové formy Kamagry. Pojďme se podívat i na ty ostatní!

Jaké jsou další benefity žvýkacích tablet?

Rychlost účinku jsme už zmínili. 15 minut je opravdu dobrý výsledek, když bereme v úvahu standardní dobu nástupu. Rychlost však není jedinou devizou tohoto léku. Další velmi příjemnou vlastností je také přidaná příchuť, která může překrýt chuť Sildenafilu, který je v Kamagře přítomný. V nabídce je dokonce několik ovocných příchutí, které rozhodně zlepší zážitek při užívání. A to nejlepší samozřejmě na konec! I přes jiný tvar si tento lék zachovává své původní léčivé schopnosti, které jsou nepochybně tou nejlepší výhodou Kamagry.

 

3 způsoby, jak řešit pánské erektilní problémy.

Pojďme prozkoumat možnosti, které čekají na dospělého muže s erektilními problémy.

 • Prvním způsobem, jak můžeme vyřešit naše potíže se špatnou erekcí je navštívit lékaře. Taky se vám zastavilo srdce, když jste dočetli až sem? Nejste sami. Řešit intimní problémy s cizím člověkem je přinejmenším trapné a pro mnohé pány neschůdné řešení. Ti co se odhodlají a projdou zdravotní kontrolou, která je nutná pro bezpečné užívání tohoto léku, dostanou předpis a mohou vyrazit do nejbližší lékárny pro svůj vytoužený přípravek.
 • Je pro Vás návštěva lékaře nemyslitelná? Nabízí se řešení v podobě Kamagry a podobných generických léčiv, které můžeme sehnat snadno i bez předpisu. Hlavním místem, kde tento lék můžeme zakoupit je samozřejmě internet a specializované online obchody. Nákup Viagry totiž nevyžaduje žádné zvláštní dokumenty ani recepty. Prostě objednáte a lék je na cestě.
 • Poslední variantou je nic neřešit a propadat se hlouběji a hlouběji do propasti depresí, pochybností o vlastní sebehodnotě a obav z intimního kontaktu, který by mohl připomenout mou nedostatečnost. Tak se většinou rozhodují lidé, kteří kapitulovali a jejich přístup k řešení problémů vypovídá o jejich celkovém přístupu k životu.

 

Proč je důležitá lékařská konzultace před užitím léků na erekci?

Ano, řešit nefunkční erekci je ponižující a nikdo nechce chodit k lékaři. Kdo by se na takovou věc mohl těšit? Pravděpodobně jedině lékař, který rád chodí do své práce. U většiny mužů se jedná spíše o negativní součást dospělého života. Nicméně i přes veškerou nechuť k lékařům je potřeba si uvědomit jednu věc. Vaše zdraví může být v ohrožení pokud neproberete užívání léků na erekci se svým lékařem. Kvůli čemu?

Můžete mít například srdeční vadu, která vás v běžném životě nijak neomezuje, ale jakmile byste užil Kamagru, mohla by se objevit opravdu život ohrožující situace. Pouze v některých případech samozřejmě, například máte-li angínu pectoris či se léčíte s jiným kardiovaskulárním problémem. Ty bývají spojeny s krevním oběhem a léky obsahující Sildenafil mohou nepříznivě působit s ostatními medikamenty. Dále nedoporučujeme míchat léky na erekci s ostatními léčivy, ve kterých nalezneme Nitráty nebo oxid dusnatý.

 

Vím, že jsem zdravý a mohu Kamagru užívat. Co se stane, jakmile si vezmu první dávku?

To je samozřejmě dobrá otázka. Užití tablety by mělo proběhnout zhruba 1 hodinu před sexem. Ale jelikož se teď zabýváme podáním pomocí ústního želé, není potřeba mít takový odstup. Stačí patnáct minut před milováním aplikovat ústně jedno balení a můžete se těšit na znovuobjevení erekce.

Intimní partie je také potřeba stimulovat. Kamagra samotná totiž nezpůsobí erekci a pak byste nám mohli psát komentáře, co jsme to doporučili za nefunkční lék.

Read More

Vyzkoušejte kurz angličtiny online. Přichází nová éra výuky jazyků! 

Kurz angličtiny online je skvělou alternativou k tradičnímu způsobu výuky a nabízí nezpochybnitelné výhody, které posouvají učení cizích jazyků na zcela novou úroveň. V dnešní době, kdy nám digitální technologie otevírají nové možnosti, se i vzdělávání posunulo do virtuálního prostoru. Tak proč toho nevyužít? 

Continue reading Vyzkoušejte kurz angličtiny online. Přichází nová éra výuky jazyků! 

Read More

Úklid Praha 14. Jak udržet pořádek v domácnosti s dětmi?

S příchodem dětí do domácnosti přichází mnoho radosti, ale také zvýšená potřeba udržovat pořádek a organizaci. Rodiče vědí, že udržet pořádek v domě s malými dětmi není vždy jednoduché. Tento článek se zaměří na to, jak efektivně uklízet a organizovat domácnost, aniž byste z toho předčasně zešedivěli. Budeme se zabývat tím, jak porozumět věku a schopnostem dětí, vytvořit plán úklidu, zvážit úložné řešení, zapojit celou rodinu a zvládat neočekávané situace. Pojďme se spolu pustit do úklidu v Praze 14!

Continue reading Úklid Praha 14. Jak udržet pořádek v domácnosti s dětmi?

Read More

Trvanlivost epilace laserem v různých partiích. Co si od procedury slibovat?

Laserová epilace se stává stále populárnější metodou odstranění nadměrného ochlupení, a to z dobrého důvodu. Tento inovativní kosmetický postup může poskytnout hladkou a bezbolestnou cestu k trvalejšímu odstranění chloupků, což je přitažlivé pro mnoho lidí, kteří se trápí tradičními metodami, jako je holení nebo voskování. Nicméně, ne všechny části těla jsou stejné, a proto může trvanlivost výsledků epilace laserem výrazně kolísat. V tomto článku se podíváme na to, jak se trvanlivost liší na různých částech těla a co můžete očekávat.

Continue reading Trvanlivost epilace laserem v různých partiích. Co si od procedury slibovat?

Read More