Masáže pro muže jako z Tisíce a jedné noci 

Její příběhy prý nikdy neskončily před svítáním a pokud jste zvědaví, čím učarovala vládci, třeba vám pomůže udělat si určitou představu zážitek erotické masáže v Praze.

Třeba jen na jednu noc. Další a další pohádky vám může pokaždé vyprávět úplně jiná kněžka lásky, dokud neřeknete dost. Vyzkoušejte netradiční dovolenou, která vám otevře vstup do nové dimenze. Máme pro vás inspiraci, jak si zařídíte hříšné prázdniny.

Příběh první noci – Královská masáž pro muže

Stále váháte a ještě jste si nezabookoval hotel v turistické destinaci s polopenzí či bez? Už vás takový způsob léta nebaví? Pak vítejte v klubu a přijměte docela jiný cestovatelský tip. Tentokrát zůstanete doma, neboť právě zde se nachází portál, kterým projdete do světa rozkoše.

Zveme vás na tajné rendez-vous, až budete ve sluncem zalité Praze. První den navštívíte památky hlavního města, které vám připomenou, že jste synem země lva. Oběd vám doporučujeme na luxusní lodi zakotvené u břehu Vltavy. Odtud si nejlépe užijete vyhlídku na sídlo českých králů a kolébavý rytmus vln vám poslouží jako kontemplace, než padne soumrak a začne vaše první noc. V duchu už si můžete představovat, co vše s vámi Šeherezáda provede během masáže pro muže.

Svůdná terapeutka vás vtáhne do příběhu pro dospělé. Ucítíte, jak vám dívka, kluzká jako úhoř, zajede mezi stehna. Pak se posune výš, aby vám pošeptala sladké tajemství, zatímco se její bradavky otřou o vaši hruď. Třeba vám dovolí slíbat ta nemravná slůvka z jejích úst. Možná ji budete smět uchopit za štíhlý pas, kdo ví. Nakonec stejně vybuchnete orgasmem a zatoužíte po další noci, další masáži a další pohádce pro muže.

Příběh druhé noci – O smrti a o lásce

Ráno, po snídani v hotelu, vás čeká vojenský den. Dopoledne navštívíte jedno z největších leteckých muzeí v Evropě. Na letišti v Kbelích prozkoumáte více na stovku bitevních a stíhacích letadel včetně ničivé výzbroje. Vše, co tu uvidíte, slouží výhradně k rozsévání smrti. Odpoledne se během relaxace u některého z přírodních koupališť vyrovnáte s pomíjivosti života, protože v noci dostanete příležitost ocenit dar lásky.

Během druhé masáže pro muže vám bude dovoleno ochutnat a líbat tělo Šeherezády. Tím odezní příběh války. Místo boje zatoužíte po věčné extázi a kněžka lásky se jen na tuto noc promění, aby se stala ženou vašich snů. Destrukci tak spálí žár vášně.

Příběh třetí noci – Nirvána v harému

Třetího dne poznáte své limity, budete kráčet po ostří nože a nakonec se sjednotíte s vesmírem. Nejdřív otestujete legendární supersporty. Závodní Ferrari 458 vás při zrychlení z 0 na 100 za 3,4 sekundy zamáčkne do sedačky, až spolu vystřelíte po dálnici. Pak srovnáte italského superkoně se stejně silnou čtyřkolkou a stanete se pilotem Lamborghini Gallardo 570 Superleggera. Během jízdy se ponesete na vlně adrenalinového šoku. Zrychlí se vám puls a zostří smysly. Na chvíli získáte zrak sokola a reflexy dravce. Podáte ten nejlepší výkon vašeho života. Po akci vám budou v žilách proudit hormony klidu, odměny a štěstí. Budete se cítit nezranitelný, spokojený a volný, což vám připomene, že se blíží poslední noc.

Na další vlně adrenalinu se svezete při finální masáži pro muže. Bude tam Šeherezáda z první i druhé noci, obě nahé a dychtivé. Společně projdete skupinovým rituálem a pokud ustojíte něžnou přesilu, rozplynete se v nirváně slasti.

Až se z vaší dovolené vrátíte zpět do běžného života, nic nebude jako dřív. Vstup do smyslné dimenze už ve vás zůstane. Je pouze otázkou času, kdy se za Šeherezádou vrátíte, abyste si poslechl úplně nový příběh. Budete-li chtít, dejte nám vědět v komentářích, jak se vám líbilo zasvěcení do Tisíce a jedné noci.

Anežka Vaňková