Nuru masáž – co dělat poté, kdy je hotovo? Dejte tělu i mysli, co si žádají

Pakliže jste se rozhodli podstoupit Nuru masáž, pamatujte, že ačkoliv je tato erotická procedura hluboce relaxující, dokáže bezprostředně po skončení pořádně zamíchat s celým organismem. Proto je dobré držet se několika základních kroků před i po ní. Zaručíte tak, aby měla masáž co největší účinek a vy se z jejích pozitiv mohli těšit co nejdéle. Zde jsou naše tipy:

  • Pořádně se najezte raději až potom, co bude vše skončeno
  • Pitný režim je základ
  • Neduste v sobě uvolněné emoce
  • Sledujte reakce vlastního těla

 

Před Nuru masáží, se vyvarujte hojných jídel, svačinka po ní se zato doporučuje

Není nic zvláštního, pokud vás hlad přepadne po cvičení či fyzické námaze. Ale aby vám kručelo v žaludku po masáži? Přesto tomu tak je. Jedním z efektů této procedury je bezprostřední urychlení vašich tělesných funkcí, a to včetně trávicí soustavy. Většina lidí se potom proto cítí trochu umdleně a hladově a jejich tělo si vyžaduje nějakou energetickou posilu. V tomto případě je menší svačinka nejen povolena, ale dokonce doporučena! Čeho se ale rozhodně vyvarujte, je bohatá tabule před vaši seancí. Krásná masérka, která se vozí po vašem těle, je sice věc příjemná, s přecpaným žaludkem ale její příjemnost poněkud klesá… Před celou procedurou se tak doporučujeme najíst nanejvýš pouze lehce a totéž zopakovat i poté.

 

Nezapomínejte pít!

Masáž máte úspěšně za sebou a nyní máte cestou domů chuť na pořádnou kávu. Tu si ale ještě chvilku nechte zajít. Tělesná stimulace toho druhu, který nabízí Nuru, se může co do míry dehydratace vyrovnat intenzivnímu cvičení. Doplňovat tekutiny je nesmírně důležité za všech okolností, v tomto případě pak ještě více. Svalová stimulace, kterou jste právě podstoupili, urychluje oběh v krevním a lymfatickém systému, který pro své fungování vyžaduje pořádný přísun vody – na oplátku vám z těla vyplaví škodliviny a toxiny, a to prostřednictvím moči. Nedivte se proto, pokud vás bude po masáži přepadat potřeba. Pokud se ale patřičně nenapijete, celý proces podstatně ztratí na efektivitě, a vaše masáž tak nebude mít ten účinek, jaký by mít měla. Dodržujte tedy pitný režim!

 

Přivítejte příliv nových emocí

Nuru je celostní procedura, která se věnuje celému tělu. Jeho kompletní relaxace má nevyhnutelně vliv také na klid vnitřní, na klid mysli. Vyplavují se při ní totiž hormonální látky. Příliv oxytocinu, endorfinů a dalších náhle uvolněných hormonů může způsobit nával euforie. U někoho ale třeba dojde dokonce i na slzy, když se z vás konečně vylije nahromaděný stres, frustrace a negativní emoce, které do té chvíle otravovaly vaši psychiku. Není důvod snažit se příval citů potlačovat – přijměte jej a přivítejte jej. Jeden z hlavních důvodů, proč je tato unikátní japonská procedura tolik populární a neustále vyhledávaná je právě její terapeutický přesah, který je ještě cennější než intenzivní erotická rozkoš, kterou přináší.

 

Dávejte pozor, co se děje s vaším tělem

Jak již jsme zmínili, masáž může mít stejný dopad na vaše tělo jako intenzivní cvičení. Někteří lidé mohou mít ještě po jejím skončení pocit mírné bolesti nebo zvýšené citlivosti ve svalech. To je normální poté, co byly takovýmto způsobem protahovány a hněteny – znamená to, že se konečně uvolnily po dlouhé době ztuhlosti. Lehká bolest by měla postupně pominout a zanechat po sobě pouze uvolňující pocit. Pokud vás ale svaly pobolívají ještě den či více poté, může to znamenat, že masérka příliš „tlačila na pilu“ a dostala se za vaše limity, zároveň je to ale signál, že vaše svalstvo opravdu potřebuje, aby se na něm zapracovalo více. Pokud tuto proceduru podstoupíte znovu – což se doporučuje – dejte vědět, aby tentokrát trochu ubrali!

Budete-li se držet těchto tipů, můžete si být jistí, že vaše masáž docílí požadovaného efektu. Možná ale máte vlastní tipy, jak maximalizovat rozkoš i účinek buď této, nebo i jiné erotické masáže. Pokud ano, nenechávejte si je pro sebe a napište je do komentářů!

Anežka Vaňková