Jak na erotickou masáž – Návod pro ženy, jak připravit skvělou masáž partnera ve dvou krocích

Kvůli erotické masáži nemusíte nikam chodit, i když profesionálně provedená masáž, jakou si můžete objednat například na www.pleasure-world.com také stojí za zvážení…

Dozvíte se, co si připravit, a jak na to postupně krok za krokem, abyste si masáž užili oba dva.

Jak na erotickou masáž – co si připravit, než s ní začnete

Při erotické masáži se můžete skvěle uvolnit a nabudit vzrušení na maximum. Aby se masáž skutečně vyvedla, nespěchejte, a projděte si nejprve seznam věcí potřebných před jejím zahájením. Zkuste se podívat na těchto 5 tipů ke zpestření společných hrátek, některé lze využít i při masáži – společná sprcha, led, ovoce…

Co připravit, než se dáte do masáže

 • Místo, kde bude masáž probíhat
 • Masážní oleje
 • Vonné svíce (nejsou nezbytné)
 • Ručníky
 • Nachystejte si relaxační hudbu

Připraveni, můžeme začít? Tak jdeme na to!

 

Krok 1. – připravte si místo, atmosféru a mazání

Dobrá příprava vám může pomoci zmírnit váš stres na začátku, snadněji se tak vžijete do role a výsledek bude ještě lepší. Mimo jiné, zjistit na začátku masáže, že nemáte žádný olej, nemůže skončit úspěchem.

 

Místnost a atmosféra

Začněte přípravou místnosti. Zahalení oken a omezení světla rozhodně působí intimněji. Oba se tak lépe uvolníte. Masírujte někde v teple, kde se daná osoba bude cítit pohodlně. Nejjednodušší varianta je postel v dostatečně vytopené místnosti. Dále si připravte k ruce ručníky, ideálně jeden dejte i přes prostěradlo. Budete používat oleje a nechcete, aby byly všude, až skončíte. Zapalte vonné svíce, pokud máte. Nachystejte si hudbu, ať se pak nemusíte dlouho zdržovat výběrem toho pravého nebo zapínáním počítače. Jako poslední chybí nachystat masážní oleje.

 

Připravte si minimálně jeden masážní olej a jeden lubrikant!

Může to působit jako banalita, nad kterou byste se ani nepozastavovali, ale na tomto detailu záleží. Proč je to tak důležité? Jedná se o erotickou masáž a mimo zad, nohou apod. budete masírovat i intimní partie. Masážní oleje často obsahují látky, které hřejí a prokrvují pokožku. Pro některé je to až bolestivé na citlivých intimních partiích.

Nezapomeňte, že olej je studený. Nečekaný kontakt s ledovým olejem není vůbec příjemný. Vždy si olej nejprve prohřejte v rukou a teprve pak jej aplikujte na kůži partnera.

 

Krok 2.

Nyní si přiveďte partnera a uvelebte jej. Mluvení lze zpravidla považovat za rušivý element. Nicméně pokud si nejste s něčím jistá např. jak silně tlačit, zda je partnerovi nějaká technika příjemná apod. zeptejte se. Byla by škoda celou dobu dělat něco špatně. Omezte tedy slovní komunikaci, ale není nezbytné být celou dobu úplně potichu.

Zvolte pohodlnou polohu těla masírovaného, ale myslete i na sebe. Důležité je, aby se masírovanému pohodlně leželo, a zároveň jste se k němu dobře dostala. Využívat váhu svého těla a ne sílu znamená, že ani dlouhá masáž pro vás nebude problém.

Masírované partie zvolte v tomto pořadí:

 1. Záda
 2. Ramena
 3. Paže
 4. Stehna
 5. Chodidla
 6. Zadeček
 7. Penis a varlata

Nejlepší je začít masáž zády.

Masáží zad se masírovaná osoba nejrychleji uvolní. Pak přejděte na ruce a dále nohy a zadeček. Nakonec si partnera otočte na záda a věnujte se jeho rozkroku.

Pokud chcete, můžete pořadí zaměnit nebo věnovat určitý čas i jiné partii např. masáži hlavě apod., fantazii se meze nekladou. Pokud se chcete zavděčit partnerce, zkuste se inspirovat těmito masturbačními technikami žen.

Nyní se nemusíte bát poskytnout svému partnerovi erotickou masáž. Vrhněte se do toho a uvidíte, že si ji užijete oba dva. Pro příště se prohoďte a užijete si své taky. Úžasná výhoda těchto masáží je, že k nim kromě chuti nepotřebujete takřka nic a můžete je uskutečnit téměř kdekoliv a kdykoliv. Pokud se vám skutečně podaří, a kvůli vzrušení tak nebudete chtít zůstat jen u masáže, nebojte se zajít dál. Nikde přece není napsané, že taková masáž nemůže skončit sexem… Pokud máte už po masáži, která část masáže se vám líbila nejvíce?

Anežka Vaňková