Ruleta – královna hazardních her

Zřejmě není sporu o tom, že ruleta je jednou z nejpopulárnějších adrenalinových her, kterou kdy člověk pro svoji zábavu vymyslel. A názvy míst jako Las Vegas či Monte Carlo, si pak jistě drtivá většina z nás spojuje právě s touto vznešenou společenskou hazardní hrou a novinové články o působivé atmosféře těchto svatostánků hazardu jako je tento, jsou zejména mezi hráči velmi oblíbené.

Počátky rulety

Ruleta byla údajně poprvé hrána již v roce 1796 v Paříži. V polovině devatenáctého století byla pak rozšířena už ve většině Evropy. Postupem času došlo i k její modifikaci. V roce 1843 tak Francouzi přidali do hry sedmatřicáté číslo a sice „0“. Později bylo ve Spojených státech přidáno ještě osmatřicáté pole označené symbolem „00“.  Tím vznikly dvě hlavní verze rulety a to „Evropská“ a „Americká“.

Koncem dvacátého století se ruleta začala přesouvat i do menších heren a to ve své elektronické podobě, čímž se stala dostupnější mnohem většímu počtu hráčů.

Ruleta

Současnost

Dnešní svět nabízí všem potenciálním hráčům rulety nepřeberné množství příležitostí. Každý si může vybrat, zda si svou oblíbenou hru dopřeje v některé z mnoha dostupných heren, navštíví nějaké známé a honosnější kasino, případně v pohodlí svého obýváku roztočí ruletu internetovou. Každá z variant může mít své kouzlo a záleží jen na tom, čemu dá kdo přednost. Napětí ze hry a šance na skutečnou výhru však skýtají všechny zmiňované možnosti.

Ruleta – přednosti internetu

Nepopiratelnou výhodou toho, že se rozhodnete zahrát si ruletu v některém z internetových kasin je to, že se vše odehraje v pohodlí Vašeho domova. Není tedy třeba hledat ve skříni společenské šaty a ani zouvat oblíbené bačkory.

Každá kvalitní online herna nabízí svým návštěvníkům precizně propracované herní prostředí okořeněné autentickými zvuky kasina, což bezesporu přispívá k navození té správné atmosféry plné napětí a tím i celkovému pozitivnímu dojmu ze hry.

Vždy online

Další předností internetové rulety je fakt, že můžete svou oblíbenou zábavu provozovat v kteroukoli denní i noční dobu. Váš stůl je totiž připraven nepřetržitě a záleží jen na Vás, kdy si uděláte čas.

Vše pohromadě

Příjemným zjištěním je skutečnost, že návštěvou online kasina nejste zpravidla nijak ochuzeni o další druhy adrenalinové zábavy. Pokud si totiž budete chtít od rulety na chvíli odpočinout, je pro Vás připravena dlouhá řada výherních automatů, karetní hry (zejména poker) a v případě, že jste zavítali do kasina, které je součástí nějaké klasické sázkové kanceláře, máte i příležitost otestovat svoje sportovní znalosti a vsadit si některou z kurzových sázek. Jak se můžete přesvědčit v tomto článku, vyhrát se tak dají opravdu slušné peníze.

Bonusy a finance

Samozřejmostí internetového sázení je i pestrá nabídka nejrůznějších bonusů. K těm nejzajímavějším jistě patří bonus k prvnímu vkladu každého klienta, který nezřídka dosahuje i výše sta procent vložené částky a vyšplhat se tak může i na několik tisícikorun.

Oblíbené jsou též bonusy za registraci, kdy každý nově registrovaný hráč obdrží vždy předem stanovenou částku a to bez nutnosti vlastního vkladu. Pokud jde o ruletu, populární je též nabídka několika volných zatočení, kdy se lze zúčastnit hry o skutečné peníze a to aniž byste vsadili byť jen jedinou korunu z vlastní peněženky.

Online transakce

Žádná online herna či sázková kancelář se samozřejmě neobejde bez důkladně propracovaného a z hlediska bezpečnosti kvalitně zajištěného systému vkladů a výběrů. Přesuny peněz jsou nejčastěji realizovány pomocí klasického bankovního převodu nebo platební kartou. Stále častěji je však klientovi nabízena i možnost využít některý z moderních online platebních systémů, případně čím dál oblíbenější elektronickou peněženku.

Zodpovědné hraní

Rostoucí míra společenské zodpovědnosti se pomalu ale jistě stává běžnou součástí všech solidních internetových heren, kasin i sázkových kanceláří. Je proto samozřejmé, že v rámci prevence závislostí nabízejí svým klientům možnost individuálního nastavení hráčského účtu tak, aby se snad v zápalu hry nestávalo, že bude hráč trávit svou zálibou nepřiměřeně dlouhou dobu.

V souvislosti s tímto tématem je dobré přečíst i následující článek, který se snaží každému potenciálnímu hráči udělit alespoň základní rady.

Anežka Vaňková