Erotické masáže Praha – Tantra uvolní vaše sexuální napětí

Příval energie, odplavení stresu, dokonalá harmonie a nebývalý erotický zážitek – přesně to slibují erotické masáže Praha s tantrickou tématikou. Podívejte se, co vás čeká, když se rozhodnete navštívit některý z profesionálních salónů se zkušenými a vynalézavými odbornicemi.

Erotické masáže Praha – na tantrické vlně

Pokud si myslíte, že má tantra něco společného s Indií, budete mít pravdu. V původním významu jde však o poměrně rozsáhlou sérii cvičení a technik, s jejichž pomocí posilovali lidé svou sexuální energii, což jim (kupodivu jako vedlejší efekt) pomáhalo k lepším výkonům v posteli. Tantrická masáž si ze všech technik vzala to nejlepší, smíchala to s rafinovaností japonských taoistických masáží a hotový vzrušující koktejl servíruje všem zájemcům, kteří chtějí zkusit něco nového.

Erotické masáže Praha

Laskání celého těla v rouše Adamově

Součástí tantrické masáže je úplná nahota, a to na obou stranách. Tantrici ji berou jako něco přirozeného, zároveň však respektují přání klienta. Nicméně u erotických tantrických masáží se bez odložení oděvu neobejdete. Jde tu přece o maximální vzrušení zakončené bouřlivým vyvrcholením!

Erotická tantra masáž je perfektní pro začátečníky

Základní myšlenky tantry jsou jednoduché. Posílení sexuální energie nelze docílit bez masáže intimních míst nebo prostaty. Šikovná tantrická masérka proto vždy věnuje klientovi pár minut svého času, vše mu dopodrobna vysvětlí, stanoví jeho hranice a odpoví na zvídavé otázky. Takže pokud jde o vaši první návštěvu erotického salónu, určitě vám taková rozmluva přijde vhod. (Můžete si to klidně vyzkoušet předem při domácí erotické masáži, ať máte trochu představu – návod najdete TADY.)

Důležitý je rituál

Samotná masáž začíná navozením příjemné atmosféry. Tlumené osvětlení, pečlivě vybrané vůně, podmanivá hudba – to vše je součástí pečlivě naaranžovaných kulis. Masérka nejdřív klienta hladí, zahřívá jeho tělo přikládáním teplých ručníků, a teprve po chvíli vezme do ruky vonný olej. Jemné a harmonické doteky nevynechají žádná místa a často se můžete setkat i s použitím nevšedních pomůcek, třeba pštrosího peří nebo kožešiny.

Doteky a hlazení s pointou

Celotělová masáž bývá mužům často natolik příjemná, že chtě nechtě musí bojovat s nevhodně načasovanou erekcí. V erotickém salónu jde ale naopak o zcela žádaný a podporovaný proces. Očekávání něčeho nového může být tak intenzivní a vzrušující, že se vyvrcholení dostaví již v prvních minutách. To rozhodně není na překážku. Nebudete o nic ochuzeni a dost možná si tenhle báječný zážitek ještě zopakujete v samém závěru masáže – tak jak bylo původně plánováno.

Tantra masáž aneb čekejte nečekané

Ale pojďme zpátky na masážní stůl. Jakmile masérka skončí s lákavou předehrou (stane se to asi v polovině celé masáže), přijde ke slovu masáž a hlazení intimních partií. Budete se divit, kolik různých erotogenních zón se na vašich varlatech a penisu ukrývá! Uzdička nebo masáž hráze patří k těm lepším. Více o tantře třeba ZDE.

Erotická masáž a orgasmus jen tak mezi řečí

Dobře provedená tantrická masáž se vším všudy vás dovede k vyvrcholení bez toho, aniž by bylo potřeba přikročit k přímé a tvrdé práci s penisem. Žádné závody se nekonají. Všechno je plynulé, příjemné a maximálně přirozené. Nemusíte nic říkat ani navádět masérčiny ruce. Díky hlubokému propojení skrze tantru dostanete přesně to, co zrovna potřebujete. Těšit se můžete i na spoustu mazlení a tulení, jež vám zpříjemní chvíle po samotném vyvrcholení. Právě uklidňující atmosféra, v níž nikdo nikam nespěchá, je dalším skvělým aspektem erotické tantra masáže, který klienti oceňují.

Nespokojte se s náhražkami

Pokud chcete zažít skutečně perfektní tantrickou masáž, rozhodně doporučujeme obrátit se na profesionály s patřičnými školeními a vybavením. V Praze najdete hned několik vynikajících erotických salónů. Až se tedy příště vydáte za památkami, zkuste některý z nich navštívit. Určitě nebudete litovat.

Anežka Vaňková