Jak na erotickou masáž – Návod pro ženy, jak připravit skvělou masáž partnera ve dvou krocích

Zbožňujete svůdné a jemné dotyky při masáži? Pokud chcete zjistit, jak na erotickou masáž, čtěte dále. Kvůli erotické masáže nemusíte nikam chodit… Můžete si ji užít sami dva v pohodlí domova, kdykoliv budete mít chuť, ať už je den, noc, prší, je zima nebo léto.

Dozvíte se, co si připravit, a jak na to postupně krok za krokem, abyste si masáž užili oba dva.

 

Jak na erotickou masáž – co si připravit, než s ní začnete

Při erotické masáži se můžete skvěle uvolnit a nabudit vzrušení na maximum. Aby se masáž skutečně vyvedla, nespěchejte, a projděte si nejprve seznam věcí potřebných před jejím zahájením. Zkuste se podívat na těchto 5 tipů ke zpestření společných hrátek, některé lze využít i při masáži – společná sprcha, led, ovoce…

Co připravit, než se dáte do masáže

 • Místo, kde bude masáž probíhat
 • Masážní oleje
 • Vonné svíce (nejsou nezbytné)
 • Ručníky
 • Nachystejte si relaxační hudbu

Připraveni, můžeme začít? Tak jdeme na to!

 

Krok 1. – připravte si místo, atmosféru a mazání

Dobrá příprava vám může pomoci zmírnit váš stres na začátku, snadněji se tak vžijete do role a výsledek bude ještě lepší. Mimo jiné, zjistit na začátku masáže, že nemáte žádný olej, nemůže skončit úspěchem.

 

Místnost a atmosféra

Začněte přípravou místnosti. Zahalení oken a omezení světla rozhodně působí intimněji. Oba se tak lépe uvolníte. Masírujte někde v teple, kde se daná osoba bude cítit pohodlně. Nejjednodušší varianta je postel v dostatečně vytopené místnosti. Dále si připravte k ruce ručníky, ideálně jeden dejte i přes prostěradlo. Budete používat oleje a nechcete, aby byly všude, až skončíte. Zapalte vonné svíce, pokud máte. Nachystejte si hudbu, ať se pak nemusíte dlouho zdržovat výběrem toho pravého nebo zapínáním počítače. Jako poslední chybí nachystat masážní oleje.

 

Připravte si minimálně jeden masážní olej a jeden lubrikant!

Může to působit jako banalita, nad kterou byste se ani nepozastavovali, ale na tomto detailu záleží. Proč je to tak důležité? Jedná se o erotickou masáž a mimo zad, nohou apod. budete masírovat i intimní partie. Masážní oleje často obsahují látky, které hřejí a prokrvují pokožku. Pro některé je to až bolestivé na citlivých intimních partiích.

Nezapomeňte, že olej je studený. Nečekaný kontakt s ledovým olejem není vůbec příjemný. Vždy si olej nejprve prohřejte v rukou a teprve pak jej aplikujte na kůži partnera.

 

Krok 2.

Nyní si přiveďte partnera a uvelebte jej. Mluvení lze zpravidla považovat za rušivý element. Nicméně pokud si nejste s něčím jistá např. jak silně tlačit, zda je partnerovi nějaká technika příjemná apod. zeptejte se. Byla by škoda celou dobu dělat něco špatně. Omezte tedy slovní komunikaci, ale není nezbytné být celou dobu úplně potichu.

Zvolte pohodlnou polohu těla masírovaného, ale myslete i na sebe. Důležité je, aby se masírovanému pohodlně leželo, a zároveň jste se k němu dobře dostala. Využívat váhu svého těla a ne sílu znamená, že ani dlouhá masáž pro vás nebude problém.

Masírované partie zvolte v tomto pořadí:

 1. Záda
 2. Ramena
 3. Paže
 4. Stehna
 5. Chodidla
 6. Zadeček
 7. Penis a varlata

Nejlepší je začít masáž zády.

Masáží zad se masírovaná osoba nejrychleji uvolní. Pak přejděte na ruce a dále nohy a zadeček. Nakonec si partnera otočte na záda a věnujte se jeho rozkroku.

Pokud chcete, můžete pořadí zaměnit nebo věnovat určitý čas i jiné partii např. masáži hlavě apod., fantazii se meze nekladou. Pokud se chcete zavděčit partnerce, zkuste se inspirovat těmito masturbačními technikami žen.

Nyní se nemusíte bát poskytnout svému partnerovi erotickou masáž. Vrhněte se do toho a uvidíte, že si ji užijete oba dva. Pro příště se prohoďte a užijete si své taky. Úžasná výhoda těchto masáží je, že k nim kromě chuti nepotřebujete takřka nic a můžete je uskutečnit téměř kdekoliv a kdykoliv. Pokud se vám skutečně podaří, a kvůli vzrušení tak nebudete chtít zůstat jen u masáže, nebojte se zajít dál. Nikde přece není napsané, že taková masáž nemůže skončit sexem… Pokud máte už po masáži, která část masáže se vám líbila nejvíce?

Read More

Průmyslové PC vydrží i v extrémním pracovním prostředí

Ve stroji se obrábí hřídel do přesně definovaného tvaru – i za touto prací stojí průmyslové PC. Musí vydržet v mimořádně náročných pracovních podmínkách továrních hal. Odolnost a spolehlivost jsou v tomto případě velice důležité vlastnosti. Samotná konstrukce takových počítačů už je tedy navrhována s ohledem na to, aby si plně zachovala své funkce i v naprosto extrémním prostředí. Dnes už totiž počítače dosahují opravdu velmi vysokých výkonů.

 

Průmyslové PC bojují s vlhkostí i prachem

Čemu všemu mohou být počítače v průmyslových provozech vystaveny? Třeba vlhkosti či prachu. Proto je důležité jejich dokonalé zakrytování. Mnohdy chybí i ventilátor, protože v průmyslové tovární hale by se při výrobě mohl do nitra počítače dostávat prach právě ventilací. Dále musí součástky počítače odolávat například rázům či vibracím, což je běžné u řídících počítačů různých průmyslových strojů jako jsou soustruhy, frézy, brusné automaty.

Vibrace a rázy škodí

Pohybová energie vzniklá rázem samozřejmě může počítač poškodit. Totéž platí i o vibracích, ať už jde o chvění pružných těles nebo kmitání tuhých těles. Jednotlivé součástky strojů se během výroby pohybují a tato energie se přenáší i na řídící jednotku, která je součástí stroje. Vyhráno nemusí být ani v případě, že je řídící jednotka stranou mimo stroj na samostatném pracovišti, protože vibrace a rázy stroje se přenáší i tovární podlahou. Jak popsané situace řešit? Jak zabránit, aby pohybová energie kmitání, chvění nebo rázů poškodila citlivé součástky průmyslových počítačů?

Všechno v jednom

Důležitý je způsob provedení celého počítače. Součástky používané do průmyslových počítačů jsou mnohem odolnější než ty, které najdete ve svém běžném stolním pc. Vybírají se vždy pouze materiály vhodné pro průmyslové použití. Tyto typy počítačů mívají základovou desku All-in-One, tedy všechno v jednom. Díky tomu, že jsou všechny komponenty na jednom místě, zjednodušuje se tak ochrana před poškozením. Zároveň je zajištěna dlouholetá, většinou alespoň pětiletá dostupnost všech důležitých komponent.

Pomáhá odpružené uchycení základní desky

Pokud dojde k tomu, že se některá součástka počítače porouchá, není problém ji nahradit stejně kvalitní, a to třeba i v době, kdy už se tento typ stroje a jeho počítačová řídící jednotka nevyrábí. Především ale jde o to, zajistit všem součástkám na základové desce maximálním stupeň ochrany proti rázům a vibracím, aby k jejich poškození vůbec nedošlo. To se děje pomocí odpruženého uchycení základní desky a jejích elektronických komponent. Toto odpružení v co nejvyšší míře tlumí vibrace i rázy. Stejně důležitým faktorem je minimalizace kabeláže, i toto opatření omezuje poškození počítače. Prostě je třeba brát v úvahu, že počítač v reálném nepřetržitém průmyslovém provozu je namáhán různým způsobem. Například počítače řídí i vozíky.

Integrace do stávající IT struktury je důležitá

Je nutné, aby bylo možné průmyslové počítače podle potřeby rozšiřovat a upgradovat. Zaručena je také jejich kompatibilita s běžně dostupnými hardwarovými a softwarovými systémy. Jenom díky tomu je potom snadné takové pc integrovat do stávající IT struktury v podniku. Máte-li podnikovou počítačovou síť, potom řídící jednotka nového stroje musí komunikovat s vaší sítí. V mnoha případech z této sítě bude čerpat data pro své nastavení. Další důležitou okolností je spotřeba energie, která musí být nízká. Naštěstí se daří konstruovat počítačové jednotky, které i při vysokém výpočetním výkonu mají minimální energetickou spotřebu.

Read More

Autozastavárny jako půjčovny peněz – Poskytovatelé nabízejí peníze na ruku v hotovosti do pár minut

Potkala vás nepříjemná finanční situace a přemýšlíte nyní, jak by vám dokázala pomoci    autozastavárna? Pokud disponujete vlastním vozem, můžete se na takovou společnost obrátit s žádostí o půjčku se zástavou auta. Jedná se o velmi rychlou cestu pro získání finanční hotovosti, a to navíc bez větší administrativní zátěže. Continue reading Autozastavárny jako půjčovny peněz – Poskytovatelé nabízejí peníze na ruku v hotovosti do pár minut

Read More

Kožešinové vesty nikdy neperte v pračce. Prozradíme vám, jak o ně pečovat!

Rádi byste si pořídili nový kousek do svého šatníku a přemýšlíte, že začnete nosit kožešinové vesty? V tom případě pro vás máme hned několik tipů, jak vybrat ten pravý kousek a jak o něj pečovat, aby vám vydržel dlouhá léta.

Dejte si pozor na padělky

Naším prvním doporučením je vyvarovat se padělkům. Pravá kožešina má totiž nenahraditelné vlastnosti a dokáže vás zahřát tak, jako to běžné materiály nesvedou. Je samozřejmě třeba počítat s tím, že za pravou kožešinu si připlatíte. Na druhou stranu se však při správné péči můžete z kožešiny radovat klidně až do konce života. Continue reading Kožešinové vesty nikdy neperte v pračce. Prozradíme vám, jak o ně pečovat!

Read More

Elephone S8 vás ohromí bezrámečkovým displejem, 10jádrovým procesorem a velkou pamětí

Přemýšlíte právě nad pořízením nového mobilního telefonu a mezi možnými adepty máte i Elephoene S8? V tom případě jistě oceníte přehled toho, co můžete od tohoto přístroje vlastně očekávat.

Velký displej

Jako první se zaměříme na konstrukci tohoto mobilního telefonu. Té vévodí bezrámečkový displej, který se pyšní velikostí 5,5 palců. Obraz vám přitom vykreslí ve full HD kvalitě. Tělo je zhotoveno z kombinace skla a kovu a celý design tak působí velmi luxusním dojmem. Nechybí ani inovativní čtečka otisku prstů, která bude nejspíše z důvodu velikosti displeje přímo jeho součástí. Výrobce navíc dodává, že tento mobilní telefon bude vůbec prvním přístrojem s takovým designem. Continue reading Elephone S8 vás ohromí bezrámečkovým displejem, 10jádrovým procesorem a velkou pamětí

Read More

Permanentní make-up v Praze – Nechte se také nalíčit na několik let dopředu a probouzejte se neodolatelná!

Poslední dobou se permanentní make-up v Praze, ale i dalších větších městech těší velké oblibě. Salony totiž ženy lákají na permanentní líčení, které vydrží i několik let. A protože snem každé ženy je vzbudit se ráno již nalíčená, přistupuje k této proceduře mnoho dam. Víte, jak to funguje a co všechno si lze tímto způsobem nechat nalíčit? Continue reading Permanentní make-up v Praze – Nechte se také nalíčit na několik let dopředu a probouzejte se neodolatelná!

Read More

Modely aut z počátku 20. století

modely aut si někdy hrál asi každý kluk, nicméně každá generace zažila zcela odlišné modely. Zatímco dnes si děti hrají povětšinou s plastovými autíčky všech barev, druhů či velikostí vyráběnými v jihovýchodní Asii a stojícími pár korun, kdysi byla situace zcela jiná. Modely byly zpravidla dřevěné či kovové, kvalitnější, detailnější a především vzácnější. A to například z důvodu vyšší ceny či zákazu dovozu zboží ze západu. Continue reading Modely aut z počátku 20. století

Read More

Stomatologie v Praze – Moderní přístupy a technologie

Stomatologií v Praze se v tomto roce zabývá více než tisíc odborníků, tedy skoro 1/5 všech zubních lékařů v České republice. Na jednoho zubaře v pražském kraji tak připadá necelých 1000 pacientů, zatímco v jiných krajích je to i dvojnásobek. Na dostupnost zubních lékařů si tedy lidé v tomto kraji nemohou stěžovat. Mimo to, lidé zde mají možnost zubního ošetření a péče o zuby na řadě privátních klinik a v mnoha ordinacích. Ty mají v porovnání s některými státními institucemi přístup k těm nejmodernějším technologiím a přístrojům, a nabízejí tak velmi kvalitní a šetrný způsob ošetření.

Continue reading Stomatologie v Praze – Moderní přístupy a technologie

Read More

Byty Praha – jak si vybrat ideální nový domov?

Pokud plánujete žít v našem hlavním městě, je třeba se nejprve podívat, jaké byty Praha nabízí. Kromě toho si musíte rozmyslet i to, jak by měl váš vysněný byt vypadat nebo jaká lokalita by vám nejvíce vyhovovala. Dáte přednost centru města nebo raději budete žít na okraji? Jak postupovat při výběru bytu jsme pro vás shrnuli do tohoto článku. Continue reading Byty Praha – jak si vybrat ideální nový domov?

Read More